Programy

Isha programy poskytují jedinečnou příležitost naučit se Hatha Yogu v její původní podobě a hloubce. Nejsou vyučovány jen pro fyzické zdraví a sílu, ale jsou komplexním procesem k získání kontroly nad tělem a myslí. Dovedou vás ke zdraví, radosti a rovnováze. 

ZÁKLADNÍ

Upa-Yoga

Nejjednodušší sestava

Jde o jednoduchý set 10 cviků, které protáhnou tělo. Sestava aktivuje klouby, svaly i energetický systém. Upa-Yogu doporučuji i pro zájemce, kteří chtějí začít s pohybem po delším období nečinnosti nebo mají sníženou pohyblivost.

Surya Kriya

Tímto kurzem spousta lidí začíná

Jedná se o komplexní systém, který vám do života přinese fyzické i spirituální aspekty jógy.  Se Surya Kriya pocítíte účinky Hatha Yogy velmi rychle. Většina lidí si již po týdnu všimne uvolnění v těle a určitého vyklidnění. 

Angamardana

Pro ty, kteří chtějí být rychle fit

Série 31 dynamických cviků vycházejících z jógy a z bojového umění. Angamardana vás dovede k vrcholné flexibilitě a fyzické kondici; můžete díky ní i zhubnout. Rovněž vás připravuje na jemnější praxe Hatha Yogy.

Navazující a pokročilé

Yogasanas

Ásany jsou speciální pozice

Když je praktikujete, vyladíte se tak, že v celém vašem systému zavládne harmonie a pohoda. Zároveň ásany zpomalují stárnutí, zlepšují koncentraci a vedou k úlevě od chronických zdravotních problémů.

Surya Shakti

Energizující cvičení 

Se Surya Shakti vyšvihnete svou fyzickou kondici na maximum. Získáte silné, flexibilní a maximálně spolupracující tělo.  Tento program vyučuji pouze  absolventy Surya Kriya. Stačí k tomu jedna dvouhodinová lekce.

Bhuta Shuddhi

Každodenní rituál

Pročištění všech pěti elementů v těle (země, voda, oheň, vzduch a éter). Díky této praxi přivedete vaše tělo i mysl do dokonalé rovnováhy. Bhuta Shuddhi vyučuji během jeden a půl hodinové lekce a potřebné vybavení obdržíte přímo na kurzu. 

Speciální

Jóga pro těhotné ženy

Jóga pro budoucí maminky

V těhotenství je důležité nejen protažené, zdravé a spolupracující tělo, ale  především vnitřní klid a harmonické vyladění. Jóga pro těhotné ženy ulevuje od bolesti zad a krční páteře. Navíc kombinuje zdravý pohyb s meditací a vede k celkové vyrovnanosti. 

SKUPINOVÉ WORKSHOPY

typicky víkend 
2.100 – 4.500,-/kurz

 

Individuální lekce

přizpůsobím se Vám
od 6.000,-/kurz


Pobytové programy

∼ Retreaty

  od 8.000,-