Reference

Velmi dobrá instruktáž jednotlivých cviků, příjemné prostředí i společnost. Doporučím manželovi i dalším. Jsem protaženější, cítím se svěží celý den.

Líbily se mi i informace o stravování, ale to je určitě na speciální seminář.
Iveta Macháčková
Kadeřnice
Vůbec jsem nevěděla, co mě čeká, když jsem na kurz šla. Líbil se mi přístup trenérky, systém, jak bylo školení vedené, i to, že skončením kurzu to nekončí a mohu se kdykoliv obrátit na paní trenérku se svými dotazy.

Doporučuji všem bez rozdílu na věku. Cítím se permanentně dobře.
Blanka Bennourová
Účetní
Byla jsem prostě spokojená, propojení duchovní práce a práce s tělem, přesnost, jasné a pečlivé vedení ke správnému provedení cvičení. Pomáhá mi to pomalu rozpohybovávat mé tělo a vneslo to do mého života určitou disciplínu a péči o sebe, což jsem si přála a potřebovala.

Doporučím každému, kdo se chce více spojit se svým tělem a rozvíjet i duchovní stránku a pozvednout svou energii.

Cítím se o něco pružnější, ale bude to chtít asi trpělivost a vytrvalost, bolí mě dost tělo. Ale vím, že je to proces, nečekám, že mé letité nánosy se přetaví během chvíle:-)
Jitka Janíková
Homeopat, kraniosakrální terapeut
Jasne odovzdaný postup s presnými inštrukciami. Je vidieť, ze sa obrovsky doraz kladie nato, aby sa cvičenie neinterpretovalo nesprávne. Istota, ze Surya Kriyu cvičíme všetci na celom svete uplne rovnako.

Každému kto citi, ze by chcel pre svoje telo a psychiku urobiť-jemne, ale efektívne. Chrbticu mam oveľa flexibilnejšiu, akokeby sa mi “prebudila” aj jej spodná časť. Myslim ze máte velmi presne dane inštrukcie ako máte učiť.
Ľubka
Výroba kozmetiky
Krásné prostředí, pohodová atmosféra, nakopnutí k pravidelnému cvičení, které zvládnu doma.

Jako pozitivum vnímám nutnost cvičit denně, již nyní pociťuji zlepšení rozsahu pohybu.
Taťána Sochová
Zubní lékařka
Po kurzu se mi změnil celkový přístup, nastal posun v myšlení, seberozvoj. Doporučuji v podstatě všem.

Mám víc energie, jsem pozitivnější a pohyblivější.
Martin Socha
Lékař
S kurzem Surya Kriya jsem byl naprosto spokojený. Oceňuji perfektní vedení, individuální přístup i příjemnou atmosféru.

Již teď sleduji časnější vstávání (a to bez budíku), menší potřebu spánku, více energie po ránu, větší flexibilitu těla.

Myslím, že se kurz hodí pro každého, kdo je schopen ho fyzicky absolvovat.
Tomáš Petrovský
Obchodník
Líbila se mi přátelská atmosféra, klidné prostředí, vstřícná lektorka. Celkové pohodlí.

Cítím se pozitivnější a plnější energie.

Kdokoliv má zájem o osobní rozvoj a zařazení relaxačně meditační chvilky do denního programu, běžte. Byla jsem opravdu spokojená.
Simona Kubiczková
Maminka na mateřské
Líbilo se mi, že jsme byli v malé skupince, takže celý kurz měl charakter individuální lekce.

Jsem více flexibilní. Na hlubší změny je asi ještě brzo.
Ondra Hübner
Produkční v galerii s uměním
Veľmi príjemná atmosféra, páčila sa mi malá skupinka, tempo učenia bolo primerané.

Odporúčam komukoľvek kto sa chce vydať touto cestou.
Zoli
Líbila se mi komunikace, precizní, ochotný a individuální přístup lektorky, příjemná atmosféra malé skupinky a možnost se na cokoliv zeptat hned i později, pokud jsem si nebyl jistý. V malé skupince se člověk tak snadno "neschová" před sebou, ani před lektorem. To, a trpělivý přístup lektorky, mi velmi pomohlo sestavu si snadněji zapamatovat, neboť osvojení nových dovedností mi někdy trochu déle trvá... 🙂

Již jsem kurz doporučil několika příbuzným, přátelům a kolegům z práce, kteří si posteskli na bolest zad či celkovou ztuhlost.

Start do nového dne je pro mne s Upa jógou o mnoho příjemnější a klidnější. Pociťuji i méně "třecích ploch" při řešení (nejen) pracovních situací a větší chuť dělat také činnosti, které jsem dříve snadněji odkládal na "někdy".

Vnímám rovněž větší míru kreativity a celkově větší chuť do života. Zároveň si zas o něco více uvědomuji vlastní limity a oblasti rozvoje, na kterých mohu a chci pracovat do budoucna. Děkuji... 🙂
Honza Pačes
Office manager
Na kurzu samotném se mi líbil osobní přístup lektorky, pohodové prostředí. Nebála jsem se zeptat na jakoukoliv otázku, nestyděla jsem se za případné chyby. Kurz mi pomohl v tom, že teď dokážu cvičit jógu sama doma, a to bez jakékoliv berličky - např. videa, což může odvádět pozornost a pokazit celkový požitek z cvičení. Obzvláště teď, v době, kdy pracuji doma na home office, je obtížné rozlišovat mezi "časem na práci" a "časem na odpočinek". Cvičení jógy po práci beru jako jakýsi předěl mezi těmito částmi dne. Musím také říct, že mám radost z toho, jakých pokroků po tak krátké době dosahuji, a to nejen co se flexibility těla týče, ale rovněž, co se týče celkové psychické pohody. Jinými slovy, občasné nepříjemnosti, ať už v práci nebo v osobním životě, mě nerozhází tak, jako dříve. To, že přestávám cítit neustálé pnutí v bederní páteři kvůli sedavému zaměstnání, už beru jako příjemný bonus navíc. Kurz bych doporučila všem, kterým chybí nějaký smysluplný pohyb a také těm, kteří hledají v dnešní době plné stresu ostrůvek pohody… Mám pocit, že chodím více narovnaná, jsem flexibilnější a psychicky odolnější.

Při cvičení se mi dostavil pocit vnitřního klidu a vyrovnanosti, který se podle mě s dalším cvičením bude prohlubovat. Mám pružnější tělo a celkově se mi zlepšila nálada.

Praxi doporučuji každému, kdo na sobě chce pracovat 🙂 Každému, kdo se chce cítit lépe po fyzické i psychické stránce, udělat něco pro své zdraví a prohloubit svou duchovní transformaci.

Andrea Šulcová
Právnička
Na kurzu bylo velice přijímající prostředí tvořené lektorkou, jasná, vlídná a přitom nelenošná struktura.

Jedu mandalu Surya Kryia už desátý den a změn je tisíc. Míň potřeby spánku, víc energie, radost z těla, častější a hlubší noření se do hloubek mojí duše…
Míša Rychtecká
Maminka na mateřské
Již dlouho jsem si přála najít cestu ke zklidnění emocí a zpomalení proudu myšlenek prostřednictvím jógy a meditace. Zároveň se mi nechtělo navštěvovat velké skupinové lekce, tak jsem hledala individuální přístup, abych si osvojila techniku cvičení i meditací a mohla je provádět kdykoliv doma.

Musím konstatovat, že lekce jógy a meditací vedené Zuzkou Rajmicovou naprosto splnily moje očekávání a peníze za tyto lekce považuji za moudře investované!
Marie Vogtová
Zubní lékařka
Je to komplexní duchovní proces, který jsem hledala. Nejenže se cítím fyzicky lépe, ale pomáhá mi kultivovat i mysl.

Při cvičení se ihned dostavil pocit vnitřního klidu a vyrovnanosti, který se podle mě s dalším cvičením bude prohlubovat. Mám pružnější tělo a celkově se mi zlepšila nálada.

Praxi doporučuji každému, kdo na sobě chce pracovat 🙂 Každému, kdo se chce cítit lépe po fyzické i psychické stránce, udělat něco pro své zdraví a prohloubit svou duchovní transformaci.

Kurs byl velice dobře připraven, nic mi nechybělo.
Karolina Kočí
Filmařka
Cvičení jógy jsem se dříve spíše vyhýbala. Jsem energický člověk, který když se potřebuje vybít nebo zrelaxovat, tak vyhledává spíše formy aktivnějšího odpočinku typu běhání, posilování a tak.

Nyní jsem však na rodičovské dovolené a jsem po celý den v jednom kole se dvěma dětmi, takže jsem moc ráda, že jsem našla novou formu zklidnění a relaxace, která mně naprosto vyhovuje.

Jóga nastolila do mého života jakýsi řád. S jógou nyní začínám každý nový den. Po cvičení mám vždy výbornou náladu a snažím se, aby mi vydržela co nejdéle. Při cvičení mám denně alespoň 30 minut pouze pro sebe.

V budoucnu bych chtěla absolvovat další rozšiřující a navazující lekce s vynikající lektorkou a mentorkou Zuzkou. Oceňuji její profesionální přístup k výuce a skvělou přípravu. Cvičení s ní posiluje tělo i duši. Určitě budu s jógou nadále pokračovat a chtěla bych k ní vést i naše dvě děti.
reference Kateřina Šulcová
Kateřina Šulcová
Právnička
Líbilo se mi spojení jednoduchého cvičení a meditace. Jedno bez druhého pro mě nemá takový přínos.

Je to skvělé pro lidi, kteří chtějí život prožívat s větším klidem, v přítomnosti.

Vždy, když si zacvičím, vracím se do svého středu. Dnem neprocházím tolik reaktivně, ale více proaktivně - sám si určuji, co chci ten den dělat.

Adam Štrunc
Podnikatel
Dlouho jsem trpěl nedostatkem energie a nedařilo se mi ani chodit nikam pravidelně cvičit, protože jsem na to při náročné práci už prostě neměl sílu.

Zuzka mě naučila cvičení, které mě energii nestojí, ale naopak mi ji doplňuje. Už po týdnu cítím obrovské zlepšení pohyblivosti i vliv na náladu každý den. Vřele doporučuji.
reference Petr Jasinski
Petr Jasinski
Podnikatel
Líbilo se mi poznávání duchovní cesty, příjemná intenzita celého workshopu. Doporučuji každému mému známému, který je s něčím nespokojený nebo si stěžuje, že ho něco bolí 🙂

Více rozumím a naslouchám svému tělu. Když přichází bolest zad, stačí mně udělat jednu sadu a bolest odezní.
Radek Burda
IT manager
Posunul jsem vlastní limity toho, co jsem si myslel, že jsem fyzicky schopen. Našel jsem cvičení, které mě baví a zdá se, že je i účinné.

Jsem klidnější, vyrovnanější, beru věci více s nadhledem. Lépe usínám a spím (i bez panáka alkoholu). Surya Kriya vnímám jako předěl pracovního dne a večera, který mi doposud chyběl.

Doporučuji všem, kdo chtějí postupně a bezbolestně získat větší pružnost těla a být schopni lépe a s nadhledem čelit věcem, které každodenní život přináší.

Mirek Černý
Podnikatel
Surya Kriya je jediná sestava, kterou chci cvičit opravdu každý den, protože se díky ní necítím tolik unavená a také jsem více soustředěná..

Doporučuji všem, kdo si umí najít správný čas na cvičení a na sebe. Všem, kteří nechtějí zůstat po zbytek života zkrácení.
Monika Zítková
Učitelka
Nemám ráda masové cvičení v tělocvičně, ale jóga mě přitahovala dávno. Až jsem potkala cvičitelku, která pro mě vytvořila sestavu na míru a přizpůsobila cvičení i mému věku a fyzickým možnostem.

Teď se na každé ráno těším a ochotně vstávám o půl hodiny dříve, abych se cvičením připravila na celý další pěkný den.
reference Zdeňka R.
Zdeňka R.
Lékařka