Nabídka

Isha Programy poskytují jedinečnou příležitost naučit se Hatha Yogu v její plné hloubce a živosti. Nejsou vyučovány jen pro fyzické zdraví a sílu, ale jsou holistickým procesem k získání kontroly nad tělem a myslí. Dovedou vás ke zdraví, radosti a rovnováze. 

typicky víkend nebo čtyři večery
2.500 – 4.500,-/kurz

přizpůsobím se vám
od 6.000,-/kurz

 5ti denní pobyt v přírodě   

  od 10.000,-  

Druhy jógových programů

Upa-Yoga

Nejjednodušší sestava

vhodná pro osoby se sníženou pohyblivostí či s nadváhou. Jde o jednoduchý set 10 cviků, které aktivují klouby, svaly i energetický systém. Upa-Yogu doporučuji pro všechny, kteří chtějí začít s pohybem po delším období nečinnosti.

Surya Kriya

Tímto kurzem spousta lidí začíná.

Jedná se o komplexní systém, který vám do života přinese fyzické i spirituální aspekty jógy.  Se Surya Kriya pocítíte účinky Hatha Yogy velmi rychle. Většina lidí si již po týdnu všimne uvolnění v těle a klidnějšího prožívání. 

Angamardana

Pro ty, kteří chtějí být rychle fit,

získat velkou flexibilitu nebo dokonce zhubnout. Je to série 31 dynamických cviků vycházejících z jógy, které povzbudí tělo a dovedou vás k vrcholné fyzické kondici. Angamardana vás také připravuje na pokročilejší programy Hatha Yogy.

Navazující a pokročilé programy

Yogasanas

Ásany jsou speciální pozice

a polohy těla. Když je praktikujete, vyladíte se tak, že v celém vašem systému zavládne harmonie a pohoda. Zároveň ásany zpomalují stárnutí, zlepšují koncentraci a vedou k úlevě od chronických zdravotních problémů.

Surya Shakti

Energizující cvičení 

pro ty, kteří chtějí vyšvihnout svou fyzickou kondici na maximum. Díky ní získáte silné, flexibilní a maximálně spolupracující tělo.  Tento program vyučuji pouze  absolventy Surya Kriya. Stačí k tomu jedna dvouhodinoá lekce.

Bhuta Shuddhi

Každodenní rituál

pročištění všech pěti elementů v těle (jsou to země, voda, oheň, vzduch a éter). Díky této praxi přivedete vaše tělo i mysl do dokonalé rovnováhy. Bhuta Shuddhi vyučuji na jeden a půl hodinové lekci a  potřebné vybavení obdržíte přímo na kurzu. 

Speciální programy

Jóga pro těhotné ženy

Jóga pro budoucí maminky.

V těhotenství je důležité nejen protažené, zdravé a spolupracující tělo, ale  především vnitřní klid a harmonické vyladění. Jóga pro těhotné ženy ulevuje od bolesti zad a krční páteře. Navíc kombinuje zdravý pohyb s meditací a vede k tolik potřebné celkové vyrovnanosti. 

...a teď jóga!
Certified Isha School of Yoga